Pétanque

  • LAATSTE wijziging website: zondag 18 februari 2018, 00:04:01 !!!!.

Stand WDC - donderdagavond

 

Standen na de achtste speelavond op 8 februari:          
Tweede klasse A     G W V Saldo
1. De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 23 18 5 105
2. De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 23 18 5 59
3. De Teerling 2 Willeke de Jongh Corrie van Helten 23 17 6 78
4. DOSC 4 Leroy van Arnhem Ingrid Jongeling 22 15 7 52
5. Mazijk de Pétanque 1 Bernard Baakman Dolf van Dam 22 13 9 28
6. Randenbroek 3 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 22 12 10 41
7. PVN 1 Luc Verbeek Stella Zuiderwijk 22 12 10 -7
8. Les Cailloux 11 Eef van den Brink Annet van den Brink 22 11 11 24
9. De Nijeboulers 2 Els Hogenes Peter van Wermeskerken 23 11 12 16
10. Randenbroek 7 Jan van der Groep George de Jonge 22 10 12 -12
11. De Teerling 4 Wim van Helten Remmy Kiers 23 8 15 -42
12. Mazijk de Pétanque 5 Marian Lommers Tiny Pettinga 22 7 15 -62
13. PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 22 7 15 -63
14. De Hakhorst 7 Kees Duerink Peter Maes 23 5 18 -117
15. Boulamis 5 Lex van Bemmel Nora van Bemmel 22 4 18 -100
Les Cailloux 15 heeft zich teruggetrokken uit de competitie.          
               
Tweede klasse B     G W V Saldo
1. Les Cailloux 16 Sebastiaan Diemel Romulo van Stockum 21 18 3 127
2. Mazijk de Pétanque 6 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 21 15 6 60
3. Randenbroek 4 Frans Kurvers Ria Hofman 21 14 7 29
4. Boulamis 6 Gerard van Ouwerkerk Jannie Koelewijn 21 13 8 34
5. Mazijk de Pétanque 2 Jan Moes Herman van Gennip 21 11 10 1
6. De Hakhorst 4 Piet Boddeman Joop van Kersbergen 21 11 10 -2
7. De Gooiers 10 Wim Versteeg Wim van Blarcum 21 10 11 2
8. Cercle de Pétanque 2 Henk Koet Frans de Wilde 21 10 11 -21
9. DOSC 5 Co Uppelschoten Bert Veenendaal 21 9 12 16
10. De Teerling 3 Ed Baauw Toine de Vries 21 9 12 -31
11. PVN 2 Hannie Krijnen Ineke van der Velden 21 9 12 -72
12. Randenbroek 8 Fred Meijer Henk Smit 21 8 13 -28
13. Les Cailloux 12 Brigitte Houg Janny Houg 21 5 16 -39
14. De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 21 5 16 -76
               
Tweede klasse C     G W V Saldo
1. Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 21 15 6 78
2. Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 21 15 6 64
3. Les Cailloux 13 Denise Buining Frans Schalkwijk 21 14 7 26
4. Randenbroek 5 Louis van Beers Rijk Gijtenbeek 21 13 8 46
5. De Gemshoorn 3 Hetty van Neerijnen Wout Bloemendal 21 13 8 34
6. DOSC 6 Erik Boekel Albert Wuring 21 12 9 48
7. De Gooiers 11 Angelique Houg Hans Bouwer 21 11 10 22
8. Mazijk de Pétanque 3 Otto Batema Ton Pronk 21 11 10 1
9. De Hakhorst 5 René Luijendijk Harry Wolters 21 11 10 -31
10. Cercle de Pétanque 3 Henk Bastiaan Jolanda van Groeningen 21 9 12 6
11. De Nijeboulers 3 Ada van de Pol Dinie Bralts 21 8 13 -70
12. Mazijk de Pétanque 7 Ronald van Damme Henny de Bruijn 21 6 15 -47
13. Randenbroek 9 Willem Veenvliet Nico Veldman 21 5 16 -57
14. PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 21 4 17 -120
               
Tweede klasse D     G W V Saldo
1. Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 21 15 6 67
2. PVN 4 Hans Koolwijk Peter Snel 21 15 6 45
3. Mazijk de Pétanque 4 Liesbeth Bode Bert Gerrits 21 15 6 38
4. Randenbroek 10 Arie Buis Sjoerd Pieterse 21 13 8 49
5. Boulamis 7 Jaap de Graaf Wout Heinen 21 13 8 24
6. Cercle de Pétanque 4 Frans Tieleman Fons van Doorn 21 12 9 27
7. Les Cailloux 14 Hanneke de Bruin Henk Schenk 21 10 11 17
8. DOSC 7 Tony Cavga Harry van Vlijmen 21 9 12 5
9. Les Sabots 4 Wim Kruijsse Bep Wilderbeek 21 9 12 -23
10. Les Cailloux 17 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 21 9 12 -38
11. De Hakhorst 6 Ad van der Kuij Berend Heil 21 8 13 -30
12. De Nijeboulers 4 Willy Mastenbroek Henk van den Brink 21 8 13 -40
13. Mazijk de Pétanque 8 Jan Doedens Dirk van Leer 21 6 15 -50
14. De Teerling 5 Angela IJzendoorn Rijk IJzendoorn 21 5 16 -91
Randenbroek 6 en De Gooiers 12 hebben zich teruggetrokken uit de competitie.        

 

Zondag, 18 Februari 2018
04:05:48

Adres:

Petanque Vereniging Nieuwegein

Galecopperzoom 1

3437 PJ Nieuwegein

telefoon: 06-22414051