Pétanque

  • LAATSTE wijziging website: maandag 19 augustus 2019, 22:20:31 !!!!.

Eindstand WDC Donderdagavond

Voor de eindstand van de WDC klik op:

               
Eerste klasse A     W V Saldo  
1. Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 25 5 195  
2. Les Sabots 2 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 21 9 92  
3. Boulamis 2 Peter Koelewijn Arjan Kok 19 11 75  
4. De Gooiers 5 Jan van Doggenaar Peter ten Hengel 18 12 34  
5. De Hakhorst 1 Ton Jetten Anton Kunenborg 17 13 36  
6. PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 17 13 35  
7. Les Cailloux 7 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 15 15 22  
8. Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 15 15 8  
9. De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 15 15 -12  
10. Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 14 16 -30  
11. Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 13 17 -37  
12. Les Cailloux 5 Ton Denneman André van Helmondt 13 17 -47  
13. Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 11 19 -57  
14. De Gooiers 7 Etiënne Callenbach Wim van Dijk 11 19 -74  
15. Les Cailloux 11 Denise Buining Frans Schalkwijk 8 22 -97  
16. Mazijk de Pétanque 1 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 8 22 -143  
Amicale de Pétanque 1 en Les Sabots 2 promoveren naar de hoofdklasse
Les Cailloux 11 en Mazijk de Pétanque 1 degraderen naar de tweede klasse
               
Tweede klasse A     W V Saldo  
1. Boulamis 5 Janny Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 20 8 96  
2. De Gooiers 9 Wim van Blarcum Wim Versteeg 20 8 86  
3. De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 20 8 75  
4. Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 18 10 58  
5. Randenbroek 6 Jan van de Groep Nico Veldman 18 10 54  
6. Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 15 13 48  
7. Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 14 14 26  
8. Mazijk de Pétanque 4 Herman van Gennip Jan Moes 13 15 2  
9. Mazijk de Pétanque 3 Bernard Baakman Dolf van Dam 13 15 -3  
10. DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 11 17 -47  
11. Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Tiny Pettinga 11 17 -53  
12. PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 11 17 -63  
13. PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 10 18 -80  
14. De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 8 20 -95  
15. Les Cailloux 14 Brigitte Houg Janny Houg 8 20 -104  
Boulamis 5 en De Gooiers 9 promoveren naar de eerste klasse  
               
Tweede klasse B     W V Saldo  
1. Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 21 7 113  
2. Randenbroek 3 Arie Buis Sjoerd Pieterse 20 8 66  
3. PVN 6 Veronica van Zuijlen Gregory Koolwijk 18 10 70  
4. Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 18 10 61  
5. Boulamis 6 Jaap de Graaf Wout Heinen 16 12 20  
6. DOSC 6 Don Scholman Co Uppelschoten 15 13 37  
7. De Gemshoorn 2 Liane Joustra Rolien Hover 15 13 5  
8. Mazijk de Pétanque 8 Henny de Bruin Ronald van Damme 14 14 14  
9. Les Cailloux 15 Wieger Bosma Leo Roest 14 14 9  
10. PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 12 16 -66  
11. Mazijk de Pétanque 6 Marianna Minnen Otto Batema 11 17 -27  
12. De Hakhorst 4 Berend Heil Ad van der Kuij 10 18 -73  
13. PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 10 18 -78  
14. Cercle de Pétanque 2 Fons van Doorn Frans Tieleman 10 18 -105  
15. Mazijk de Pétanque 7 Jan Doedens Dirk van der Leer 6 22 -64  
Boulamis 4 en Randenbroek 3 promoveren naar de eerste klasse  

 

 

Vrijdag, 23 Augustus 2019
03:20:51

Adres:

Petanque Vereniging Nieuwegein

Galecopperzoom 1

3437 PJ Nieuwegein

telefoon: 06 4615 6440