Pétanque

WIJZIGINGEN/AANMELDEN ALS LID

Gaat u verhuizen, zijn er veranderingen in telefoonnummers en mailadressen dan graag deze doorgeven aan de ledenadministratie

  • Wilt u zich als nieuw lid aanmelden, dan graag een mailtje naar >> Ledenadministratie - Ineke van de Velden

 

Heeft u een Nieuwegein Stadspas of een U-pas, dan kunt u bij PVN korting krijgen op uw contributie. Zorg dat er een kopie van de Nieuwegein Stadspas of  U-pas bij de ledenadministratie komt.


 

Verjaardagskalender

Juli 2019
M D W D V Z Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Eerstkomende Verjaardagen

za juli 20
Peter Stennekes
zo juli 21
Johan de Koning
zo juli 21
Sonja Rowaan

 

Nieuwe leden, vanaf  juni 2019

  • Melvin Koolwijk

 


 

 

  • LAATSTE wijziging website: donderdag 11 juli 2019, 15:10:36 !!!!.

Eindstand ZTC

 De eindstanden (na correctie) na de vierde speeldag op 23 juni in Lelystad:

Hoofdklasse       G W Saldo  
1 Maboul  2 Janny van Aggelen Jody Hofstra Carla Vleck 15 14 77  
2 Petanque Barneveld  1 Django Los Jan Los Kylian Los 15 11 38  
3 Maboul  1 Hans Bette Gerard Boudestein Coen Vleck 15 10 30 OR
4 Les Sabots  1 Alwin Arkenbout Bep Wilderbeek Henk van Woezik 15 10 41 OR
5 Lelystad  2 Richard den Dekker Thierry Pietersen Gerald Ruesink 15 9 16 OR
6 Les Taxateurs  2 Philippe Charlier Dik Cornelissen Ton Stijlaart 15 9 15 OR
7 De Gooiers  2 Trudy van Altena Patrick Baerts Antonio Ruffin 15 8 19 OR
8 Les Taxateurs  1 Hennie Ansems Otto van Gasteren Rodrigo Jägers 15 8 20 OR
9 Lelystad 1 Corry Oosterloo Benjamin Krabbendam Werner Nijdam 15 7 0  
10 Lelystad  3 Désirée Gaasenbeek Wim Koolen Koert van der Veen 15 6 -8 OR/OS
11 Cercle de Pétanque  1 Frans Tieleman Franca Bouwman Serge Vosmeer 15 6 -34 OR/OS
12 Randenbroek  1 Antoinette Keyzer Corrie Roest Herman Roest 15 6 -25 OR/OS
13 Randenbroek  2 Corry van de Huure Jan van de Groep Nico Veldman 15 5 -30  
14 De Gooiers  1 Ria Kas Adrie Baerts Pim Polman 15 4 -48 OR
15 PVN  1 Veronica van Zuijlen Hans Koolwijk Peter Snel 15 4 -53 OR
16 Almere  1 José Cocu Ria Kruyt John Cocu 15 3 -58  
Maboul 2 districtskampioen 2019.              
Randenbroek 2, De Gooiers 1, PVN 1 en Almere 1 degraderen naar de eerste klasse.        
                 
Eerste klasse B       G W Saldo  
1 HKB ’84 3 Gertie van de Barg Henriëtte Hulleman Herman Lancee 9 9 67  
2 De Nijeboulers 1 Gerda Bokkers Jannie van Harskamp Henk Bokkers 9 7 23  
3 PVN 2 Hannie Krijnen Rob van Erven Daan van der Klift 9 5 1 OR
4 HKB ’84 1 Wil Bakker Frans Bakker Cor van den Brink 9 5 -17 OR
5 De Hakhorst 4 Elly Hoebe Tjitske Moro Dicky Willigenburg 9 4 -1 OR/OS
6 Randenbroek 4 Ingrid Bus Rijk Gijtenbeek Willem Veenvliet 9 4 1 OR/OS
7 Almere 2 Karin Boermeester Sandra Huigsloot Ricardo van de Lindt 9 4 0 OR/OS
8 Cercle de Pétanque 3 Claudia Tieleman Greet Lit Hannie van Dijk 9 3 -19  
9 Maboul 4 Chantal Methorst Marion Methorst Wim Methorst 9 2 -24 OR
10 Les Taxateurs 4 Jet van Doorn Carla Hofman Wil de Jongh 9 2 -31 OR
HKB ’84 3 en De Nijeboulers 1 promoveren naar de hoofdklasse.          

Bas van Maanen

Donderdag, 18 Juli 2019
16:18:50

COMPETITIE - Te spelen wedstrijden

za sept 21
1e speeldag NPC

Kalender Bardiensten

Juli 2019
M D W D V Z Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Bardiensten

Roulette Competitie dinsdag, woensdag en zondag

  • Voor de stand dinsdag 16 juli 2019, klik hier
  • Voor de stand woensdag 10 juli 2019, klik  hier 
  • Voor de stand van zondag 14 juli 2019. Klik hier

 

 

Bezoekers

Vandaag15
Gisteren27
Week97
Maand502

Adres:

Petanque Vereniging Nieuwegein

Galecopperzoom 1

3437 PJ Nieuwegein

telefoon: 06 4615 6440

Vul je adres in en we plannen de route naar het petanquecentrum